Rally logo
Sezona: 2012
24.08 - 25.08.2012

Jaunumi

  • 27-08-2012 17:11

    Edgars Balodis/Ivo Pūķis augstajā 2 vietā arī "Rallijā Kurzeme 2012"

    Ar ļoti veiksmīgu finišu augstajā 2 vietā Latvijas rallija čempionāta 6.posmā – Rallijā Kurzeme 2012, dalību noslēdza Ramus Rally Team ekipāža Edgars Balodis/Ivo Pūķis.

Kaut arī tehnikas sagatavošanai, no ļoti smagā iepriekšējā rallija – Viru ralli 2012, bija atvēlētas tikai 10 dienas, komanda spēja mobilizēties un sagatavot tehniku atbilstošā līmenī, lai veiksmīgi startētu rallijā Kurzeme 2012. Lielu paldies komanda saka arī mūsu draugam Zigurdam Kalniņam par sagādātajām rezerves daļām un komandas galvenajam mehāniķim Ivaram Petinenam par milzīgo palīdzību auto sagatavošanā.

Noskaņojums pirms rallija bija kaujiniecisks, ņemot vērā cīņu par goda pjedestālu gada kopvērtējumā, taču jau pēc pirmā ātrumposma bija skaidrs, ka cīņa klasē būs krietni mazāka, jo pēc pirmā ātrumposma izstājās konkurentu Berķa/Čeporjusa un Laivinieka/Segliņa ekipāžas.

Nakts ātrumposmu baudīšana ekipāžai izpalika, jo pirmais no nakts ātrumposmiem notika pārbrauciena režīmā, savukārt otrajā no nakts ātrumposmiem ekipāža apdzina kādu tikko avarējušu un atpakaļ uz ceļa izbraukušu pilnpiedziņas ekipāžu, kura pusi no ātrumposma par katru cenu centās noturēties mūsu ekipāžas „astē”, nevajadzīgajās trajektorijās izgaismojot ceļu, taču nemēģinot mūsu ekipāžu apdzīt.

Diemžēl otrā rallija diena sākās ar nepatīkamiem jaunumiem un neskatoties uz uzrādīto rezultātu pirmajā rallija dienā, mūsu ekipāža no organizatoru puses, otrās dienas starta sarakstā tika novietota nepamatoti zemu. Jāpateicas dabas spēkiem, kas atsūtīja lietu, jo pretējā gadījumā, nolikumā minētais fakts par ekipāžu savietošanu starta sarakstā, ņemot vērā drošības apsvērumus izrādītos bēdīgi komisks, un fakts, ka priekšā braucošo ekipāžu vairākos ātrumposmos saķērām, bet vairākos uzrādījām par 30-40 sekundēm labāku laiku, putekļu gadījumā un cīņas gadījumā par sekundes simtdaļām, varētu izrādīties ļoti bēdīgs, gan tehnikai, gan ekipāžai.

Neskatoties uz to, ekipāža uzmanīgi sekoja līdzi rezultātiem un galvenais uzdevums bija nosargāt vietu klasē, kas stratēģiski pareizi saplānojot sacensību tempu arī veiksmīgi izdevās.

Ekipāža ir patiesi gandarīta par uzrādīto rezultātu, kas kopvērtējumā ļāvis pakāpties arī uz otro pozīciju sezonas kopvērtējumā un padara cīņu par goda pjedestālu sezonas kopvērtējumā vēl aizraujošāku.

Nākošais ekipāžas starts paredzēts pēc nepilnām 3 nedēļām – rallijā Mulgi 2012, Viljandi apkārtnes ceļos, Igaunijas rallija čempionāta 5.posmā.

Ramus Rally Team ekipāžu Edgars Balodis/ Ivo Pūķis atbalsta: Autostarts.lv, Burdas Salons, BERNINA, Timber Centre, YUASA, Motul, Ape Motors, Datakom, Wossner Pistons, Nesy Forestry, Unicorn design un Ivars Petinens

Foto: Dace Janova www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: